Oxxio4kids: ruim €50.000 voor energieprojecten
- Home
- Over Oxxio
- Nieuws & Pers
- Oxxio4kids: ruim €50.000 voor energieprojecten
Oxxio4kids: ruim €50.000 voor energieprojecten
Zodra voldoende geld is ingezameld voor een vooraf gedefinieerd project, start een volgend energiegerelateerd project. Inmiddels is er voldoende geld gedoneerd voor een generator voor een multifunctioneel hostel in Kaduna (Nigeria), de stroomvoorziening voor de kindervleugel in een ziekenhuis in Zambia en een generator en twee waterpompen voor een ziekenhuis in Zambia.
Oxxio4kids
Oxxio ging in februari jongstleden een partnerschap aan met goede doelenorganisatie Net4kids onder de naam Oxxio4kids. De samenwerking biedt Oxxio de mogelijkheid om energiegerelateerde projecten te ondersteunen. Beide organisaties hechten veel waarde aan transparantie en een persoonlijke benadering.
Energiebesparing
Het succes van Oxxio4kids hangt volledig samen met de positieve reacties op de introductie van Mijn Oxxio. Mijn Oxxio is een persoonlijke portal die gebruikers inzicht biedt in al hun energiezaken. Deze portal geeft een overzicht van aansluitingen, tarieven en de hoogte van het voorschotbedrag. Klanten kunnen bovendien op elk gewenst moment zelf wijzigingen aanbrengen in hun persoonlijke gegevens. De pagina ‘Mijn energieverbruik’ geeft een visuele weergave van het verbruik op basis van opgegeven meterstanden, uitgedrukt in euro’s. Klanten krijgen meer inzicht in hun stroomverbruik waardoor het bewustzijn over hun energieverbruik groeit.
“Net4kids heeft transparantie en openheid hoog in het vaandel staan. En omdat voor Oxxio hetzelfde geldt, loopt de samenwerking eigenlijk vanaf het begin af aan al zeer voorspoedig”, zegt Dani Bicker-Caarten, directeur van Net4kids. “We zijn dan ook verheugd dat de samenwerking zo snel al zoveel resultaat geeft. Samenwerken met zo’n enthousiaste onderneming is geweldig .”
Kees-Jan Bus, algemeen directeur van Oxxio: “Tot nu toe is Oxxio4kids een groot succes. Wij zijn blij dat we samen met Net4kids een maatschappelijke bijdrage kunnen leveren aan de toekomst van kansarme kinderen in Afrika.”